Kladenští Rytíři byli považováni za outsidery, teď vyhráli nad Plzní 7:5. Jágr opět skóroval

12. říjen 2019 07:35

Hokejisté Kladna porazili v gólově bohatém zápase 9. kola extraligy na domácím ledě Plzeň 7:5 a připsali si čtvrté vítězství v sezoně.

Úvod sezóny se jim nepovedl, ale teď se kladenští hokejisté vzdalují poslednímu místu v tabulce. Právě oni byli přitom považovaní za nejslabší tým soutěže, ze které se tento rok bude sestupovat přímo. Jenže Kladno se především na svém stadionu dokáže vzepřít i těm nejlepším - a teď to pocítila Plzeň. I když vedla 3:0, odvezla si porážku 5:7.

Pokaženou úvodní třetinu bral Jaromír Jágr na sebe. Za stavu 0:3 ale došlo k obratu. "Já jsem říkal už před sezónou, že se do Kladna nebude jezdit s radostí v obličeji," řekl majitel a hráč klubu Rytíři Kladno.

Jágr, který dal gól a na další nahrál, si ve třetí třetině vyžádal nastupovat proti elitní plzeňské formaci s nejproduktivnějším hráčem extraligy Milanem Gulašem.