Komunikace, marketing a obchod

Součástí útvaru Komunikace, marketing a obchod je Oddělení komunikace, Oddělení marketingu, Mezinárodní oddělení, Obchodní oddělení a Podpora vydavatelství a nakladatelství.

Projekty v oblasti interní i externí komunikace spadají do zodpovědnosti Oddělení komunikace. Zajišťuje tiskový servis pro média, organizuje akce pro zaměstnance i pro veřejnost či administraci a realizaci celorozhlasových mediálních partnerství a doprovodných akcí. Má na starosti PR korporátních projektů i podporu PR jednotlivých stanic a útvarů.

Chcete se s oddělením spojit? Přejděte na stránku Obchod a reklama na tomto odkaze a dozvíte se víc informací.

Oddělení marketingu se věnuje marketingové podpoře programu jednotlivých stanic Českého rozhlasu a také klíčových korporátních projektů. Součástí Oddělení marketingu je interní grafické studio, které realizuje kreativní a grafické výstupy celého portfolia Českého rozhlasu.

Čtěte také

Mezinárodní oddělení zajišťuje, koordinuje a monitoruje zahraniční vztahy Českého rozhlasu, především v souvislosti s aktivním členstvím Českého rozhlas v Evropské vysílací unii (EBU). Zabývá se například účastí rozhlasových tvůrců na mezinárodních rozhlasových soutěžích a přehlídkách a také mezinárodní výměnou rozhlasového obsahu pro vysílání.