Podcasty. Sestavte si vlastní rádio

Pro to, abyste nezmeškali žádný díl svého oblíbeného rozhlasového pořadu, už nemusíte v konkrétní hodinu zapínat rádio. Začněte používat podcasty a všechny odvysílané díly se vám automaticky stáhnou do počítače, tabletu nebo mobilu.

Začněte odebírat naše rozhlasové pořady ve formě podcastů a můžete definitivně pustit z hlavy, kdy se vlastně vysílají. Okamžitě po odvysílání se totiž automaticky objeví ve vašem počítači, tabletu, mobilu nebo MP3 přehrávači.

Český rozhlas spouští zpravodajský podcast Vinohradská 12

Zpravodajský podcast Českého rozhlasu Vinohradská 12

Český rozhlas spouští v pondělí 8. dubna první původní zpravodajský podcast s názvem Vinohradská 12. Podcast bude dostupný na zpravodajském serveru iROZHLAS.cz a ve všech podcastových čtečkách i prostřednictvím streamovací služby Spotify. Podcast bude připravovat tým pod vedením Lenky Kabrhelové, moderátorky a bývalé zahraniční zpravodajky Českého rozhlasu v USA a v Rusku.

Ty vás vždy automaticky upozorní na nové díly. Poslechnout si je pak můžete kdykoliv, dokonce i když nejste připojeni k internetu – ať už jste v MHD, ve frontě nebo doma, stačí nasadit sluchátka nebo pustit reproduktor.

Jak na to?

Potřebujete pouze dvě věci: nainstalovat si podcastovou čtečku a poté vybrat pořad nebo pořady, které chcete pravidelně odebírat. Odebírat můžete i speciální tematické playlisty, do kterých pro vás naši editoři vybírají to nejlepší z rozhlasové nabídky.

Jakmile nainstalujete čtečku, vyberte pořady (nebo témata), které chcete odebírat. Najdete je buď přímo v podcastové čtečce (jednoduše do ní zadejte název stanice nebo přímo pořadu), nebo na webu podcasty.rozhlas.cz.

Podcasty jsou samozřejmě zdarma.