Sigma přehrála Liberec i na jeho hřišti a zahraje si finále prostřední skupiny nadstavbové části

1. květen 2022

Fotbalisté Olomouce si zahrají finále skupiny o sedmé až desáté místo. Svěřenci trenéra Václava Jílka postoupili přes Liberec, který i v odvetě porazili, tentokrát na jeho hřišti 2:0. Ve finále je čeká Mladá Boleslav.

Hanáci si hned v úvodu utkání vytvořili slibné brankové příležitosti. Trenéra Olomouce Jílka mrzelo, že je jeho tým neproměnil.

„Napočítal jsem tři gólové situace do deseti minut a mám pocit, že to byly fakt čisté gólovky. V prvním poločase jich bylo pět. Kdyby naše efektivita byla vyšší, skončila by to daleko výraznějším výsledkem,“ hodnotil Jílek výhru, kterou svými brankami zajistili Ondřej Zmrzlý a Antonín Růsek.

Jednu asistenci v zápase připsal ofenzivní obránce Olomouce Juraj Chvátal. Jeho gólové přihrávce předcházela odvážná kombinační akce. Poslechněte si jeho pozápasové ohlasy.

autoři: Mikuláš Jáša , dja