Co dělám v rozhlase: Vedu mladý a dynamický tým mezinárodního oddělení Českého rozhlasu, který se specializuje na celorozhlasové projekty s mezinárodním přesahem. Organizujeme mezinárodní konference, festivaly a eventy, komunikujeme v různých jazycích se zahraničními rozhlasy a institucemi jako například EBU (Evropská vysílací unie), zajišťujeme studia v zahraničí pro hosty našich redaktorů a naopak studia u nás pro hosty zahraničních rozhlasů. Pro kolegy ze sportovní redakce zajišťujeme logistickou podporu pro velké sportovní akce včetně olympijských her. V rámci mezinárodní hudební výměny připravujeme dramaturgii a zpracováváme nabídky výměnné sítě Euroradia a mnoho dalšího.
Před rozhlasem: Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze – obor evropská studia a komerční jazyky. Během studií jsem absolvovala semestrální pobyt na univerzitě v Belgii. Po skončení studií jsem vždy působila v oblasti PR a komunikace a byla jsem součástí vládního týmu odpovědného za komunikaci předsednictví České republiky v Radě EU, kde jsem měla kromě jiného na starosti logistiku médií během evropských summitů a ministerských zasedání. Jsem moc vděčná za možnost tříletého pobytu s rodinou ve Velké Británii, který mi umožnil poznat do hloubky britský způsob života. Mluvím anglicky a francouzsky.
Co mě baví: Návraty domů na Slovensko, čtení v anglickém originále, večerní čtení pohádek mým dětem, Montessori vzdělávání, jachting, windsurfing a vůbec vše související s vodou.
Všechny články
-
Pochopení dopadu DAB+ na životní prostředí
Přechod z analogového na digitální vysílání je postupný proces, který představuje pro provozovatele vysílání výzvy i příležitosti, jak dosáhnout cílů udržitelnosti.
-
Vít Peřina: O Komárech, ceně Prix Ex Aequo, karanténě i online programu Naivního divadla
Rozhlasové zpracování pohádky dramaturga libereckého Naivního divadla Víta Peřiny vyhrálo na Prix Ex Aequo 2020 cenu za nejlepší rozhlasovou hru pro děti a mládež.