Brzké vedení o dvě branky Sigmě nestačilo. V posledním domácím utkání sezony podlehla Slavii

24. květen 2023 10:45

Fotbalisté Sigmy Olomouc sice vedli v předposledním ligovém kole rychle o dva góly, nakonec ale nebodovali. Slavii Praha doma podlehli 2:3.

Olomoucké branky vstřelili v úvodních šesti minutách Juraj Chvátal a Pavel Zifčák. Za hosty se pak v první půli trefil dvakrát Václav Jurečka, po přestávce jim vítězství zajistil Ondřej Lingr. Sigma tak skončí v prvoligové tabulce už jistě šestá.

Jak utkání hodnotili slávista a ex-olomoucký hráč Petr Ševčík, kouč Sigmy Václav Jílek nebo útočník Hanáků Mojmír Chytil, který se má právě k sešívaným od nové sezony připojit?