Koudelka po závodech na středním můstku: Převládá velké zklamání. Měl jsem na to být do 10. místa

První zlatou medaili ve skocích na lyžích na hrách v Pekingu získal Japonec Rjoju Kobajaši, který vyhrál závod na středním můstku. Ve druhém kole byli dva čeští reprezentanti, oběma ale lépe vyšlo první kolo. „Převládá velké zklamání. Závod byl rozjetý dobře, i když byl odraz hodně zpožděný. V druhém kole to bylo podobné,“ popisuje Roman Koudelka, který skončil na 18. místě. „Kdyby to bylo alespoň do 15. místa. Je čas to někdy prolomit, tak snad to vyjde na velkém můstku.“

Nenechte si ujít olympijskou atmosféru, i když budete tou dobou zrovna v práci nebo na cestách, a poslouchejte sport na Radiožurnálu Sport. Naladíte nás na digitálních rádiích DAB+, na internetu nebo v televizní síti DVB-T2. A poslouchat Radiožurnál Sport můžete jednoduše také ze svého mobilního telefonu nebo tabletu v aplikaci mujRozhlas. Tam najdete také kompletní audioarchiv našeho vysílání.

autoři: Kamil Jáša , vla