Oceláři vyhráli v Hradci Králové oba úvodní zápasy, finálová série bude pokračovat v Třinci

19. duben 2023 20:55

Třinečtí hokejisté vyhráli oba úvodní zápasy finále play off extraligy. Po včerejší výhře 4:2 dnes v Hradci Králové zvítězili 2:1 v prodloužení. Série pokračuje dalšími dvěma zápasy v sobotu a v neděli v Třinci.

Třinečtí jsou teoreticky poslední dva kroky od obhajoby zlata a dobytí čtvrtého titulu za sebou. Oceláři vstoupili po úvodní výhře 4:2 lépe i do druhého utkání, v deváté minutě je poslal do vedení devátým gólem v probíhajících vyřazovacích bojích kanonýr Martin Růžička. Na začátku 23. minuty vyrovnal v přesilovce Aleš Jergl, ale poslední slovo měl v čase 70:44 Daniel Voženílek.

Série se nyní stěhuje do Třince, kde se v sobotu a v neděli odehrají další dva zápasy se začátkem v 17 hodin.

autor: tif | zdroj: ČTK