Eva Kličková

Moderátorka

Editorka Dva na Dvojce

Životní motto:
„Kéž by měl každý můj den aspoň 34 hodin, aby se to všechno dalo stihnout!“

Co dělám v rozhlase:
připravuju Dva na Dvojce. Dříve jsem moderovala pořady Dopoledne s Dvojkou, Host do domu, Kolotoč nebo Nedělní Dobré ráno.

Před rozhlasem:
Odjakživa mě přitahoval mikrofon. Vždycky jsem ráda recitovala, hrála divadlo a vymýšlela vlastní scénky. V rozhlase jsem začínala v oddělení elévů, kde mě naučili všechny základní dovednosti, navštěvovala jsem hodiny hlasové výchovy a natočila své první ankety a příspěvky. V září 2005 jsem usedla poprvé za studiový rozhlasový mikrofon. Od té doby jsem až do roku 2011 připravovala magazín Domino pro holky a kluky. V roce 2006 jsem dokončila bakalářské studium žurnalistiky (specializace rozhlas, televize) na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, kde jsem posléze pokračovala v magisterském studiu oboru mediální studia. V roce 2008 jsem absolvovala stipendijní pobyt na Griffith University v Austrálii v oboru Communication Studies. Studium jsem zakončila v roce 2010 státní rigorózní zkouškou na Univerzitě Karlově v oboru mediální studia.

Co mě baví:
Na první místo v životě řadím zdraví, svou rodinu a přátele. Mezi mé záliby patří asi tisíc věcí. Odpočinu si nejlépe v přírodě. Miluji cestování a s tím spojené plánování výletů. Baví mě i vymýšlení akcí pro kamarády. Ráda čtu, surfuju na internetu, sportuju (dříve závodně silniční cyklistika, dnes hlavně spinning), maluju, hraju na klavír, sleduju zpravodajství a do toho všeho si neustále zpívám, čímž rozčiluju většinu svého okolí. V životě jsem měla štěstí na skvělé lidi, kteří mi v lecčems pomohli. Na oplátku proto teď ráda pomáhám všem okolo. Za jeden z největších zážitků považuju tandemový seskok padákem a potápění na Velkém bariérovém útesu.

Všechny články

Stránky