Podcasty. Sestavte si vlastní rádio

28. červenec 2020

Pro to, abyste nezmeškali žádný díl svého oblíbeného rozhlasového pořadu, už nemusíte v konkrétní hodinu zapínat rádio. Začněte používat podcasty a všechny odvysílané díly se vám automaticky stáhnou do počítače, tabletu nebo mobilu.

Začněte odebírat naše rozhlasové pořady ve formě podcastů a můžete definitivně pustit z hlavy, kdy se vlastně vysílají. Okamžitě po odvysílání se totiž automaticky objeví ve vašem počítači, tabletu, mobilu nebo MP3 přehrávači.

Ty vás vždy automaticky upozorní na nové díly. Poslechnout si je pak můžete kdykoliv, dokonce i když nejste připojeni k internetu – ať už jste v MHD, ve frontě nebo doma, stačí nasadit sluchátka nebo pustit reproduktor.

Hry, četby a povídky na audioportálu mujRozhlas

Odebírejte rozhlasové hry a audioknihy

Mobilní aplikace a audioportál mujRozhlas vám jako jediná dovolí stahovat do mobilu také rozhlasové četby, povídky a jiná díla s omezenými autorskými právy. Díky tomu získáte přístup k exkluzivnímu obsahu v premiéře i z archivu a můžete si je poslechnout i bez připojení k internetu.

Jak poslouchat podcasty

Potřebujete pouze dvě věci: nainstalovat si podcastovou čtečku a poté vybrat pořad nebo pořady, které chcete pravidelně odebírat. Odebírat můžete i speciální tematické playlisty, do kterých pro vybíráme to nejlepší z rozhlasové nabídky podle žánru a obsahu.

Čtěte také

Jakmile nainstalujete čtečku, vyberte pořady (nebo témata), které chcete odebírat. Najdete je buď přímo v podcastové čtečce (jednoduše do ní zadejte název stanice nebo přímo pořadu), nebo na webu podcasty.rozhlas.cz.

K dispozici budete mít vždy posledních padesát epizod pořadu (ty starší najdete jedině na našich stránkách nebo na mujRozhlas.cz). Rozhlasové podcasty jsou samozřejmě zdarma.

Spustit audio