Radio Wave

17. červen 2019

Radio Wave je stanice pro mladě smýšlející posluchače. Podněcuje k cestě od stereotypu středního proudu. Objevuje novou hudbu a zajímá se o aktuální kulturní i společenské dění.

Tato stanice vysílá digitálně v nejvyšší možné technické kvalitě.
Týdenní poslechovost: 43 tisíc posluchačů
Denní poslechovost: 16 tisíc posluchačů
Podíl na trhu: 0,1 %

 

 

Kdo jsou posluchači Radia Wave

Typickým posluchačem je mladý člověk ve věku 20-39 let, častěji z velkých měst. 43% posluchačů spadá do nejvyšší socioekonomické klasifikace A.
Posluchač využívá intenzivně komunikační nástroje internetu, sleduje zde zpravodajství, poslouchá rádio a navštěvuje sociální sítě. 

Vyhlášení vítěze hitparády Startér 2019

Jedná se o aktivního, svobodomyslného člověka s vlastním názorem, který je zvídavý a otevřený novinkám.

Zdroj dat: Radio Projekt, realizace pro SKMO – Median a STEM/MARK, údaje za období  1. 7.2019- 17. 12. 2019.

Tipy z vysílání

Buchty jsou pořad, který nemá vědecké ambice a laťku si záměrně nenastavuje nikam, aby o ní náhodou nezakopl. Moudra, která vaším přesvědčením otřesou v základech, v Buchtách nenajdete. Buchty jsou sofistikovaně neseriózní zábavný girl talk Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové, vysílají se každou středu od 19 hodin.

Otevřené studio Radia Wave 2018

Casablanca je magazín o cestování, exotice, poznávání, outdoorových sportech a dobrodružství. Hosty Casablanky jsou nezávislí cestovatelé, horolezci, vodáci nebo cyklocestovatelé, případně spisovatelé, fotografové, režiséři a doktoři na cestách. Casablanca je inspirace na cesty po vlastní ose a pořad proti xenofobní šedi a fyzické pasivitě.

Připojte své sponzorské vzkazy k pořadům.

Spustit audio