Radiocafé Vinohradská 12

V prostorách historické budovy Českého rozhlasu na Vinohradské třídě najdete kavárnu ve stylu art deco. Přijďte si vychutnat lahodnou kávu do prostředí navozující atmosféru 30. let minulého století.

Kousek od centra Prahy, na místě, kde se střídaly obchody jeden za druhým, jsme vytvořili kavárnu, která vám připomene dobu dávno minulou. V Radiocafé Vinohradská 12 najdete výběrovou kávu, sladké i slané občerstvení a prostor v sousedství slavných studií Českého rozhlasu.

Ztraťte pojem o čase během vysílání Českého rozhlasu

Objednejte si lahodnou kávu s oblíbeným dezertem a zaposlouchejte se do svého oblíbeného pořadu na vlnách Českého rozhlasu. Vysílání budete mít doslova na dohled.

V Radiocafé Vinohradská 12 občas probíhá živé vysílání Českého rozhlasu. Po dobu jeho trvání se nemusíte nijak bát a ostýchat. Cinkání lžiček a skleniček či běžný hovor vysílání nijak nenaruší. Používáme speciální směrové mikrofony, které umí hluk pozadí odfiltrovat tak, aby do vysílání byl slyšet jen jako zajímavá kulisa místa, ze kterého se živě vysílá. V současnosti můžete navštívit každý čtvrtek od 11 hodin vysílání pořadu Blízká setkání s Alešem Cibulkou a jeho hosty.

Sledujte nás také na našem Facebooku.

Radiocafé Vinohradská 12

Najdete nás
Vinohradská 12
120 99 Praha 2

Otevírací doba
pondělí - pátek: 8:00 - 20:00
sobota - neděle: 10:00 - 20:00

Telefon do provozovny
221 553 555

Provozovatel
Ranchero Food services s.r.o.
Korunní 810/104
101 00 Praha 10