Radiocafé Vinohradská 12

V prostorách historické budovy Českého rozhlasu na Vinohradské třídě najdete kavárnu ve stylu art deco. Přijďte si vychutnat lahodnou kávu do prostředí navozující atmosféru 30. let minulého století.

Kousek od centra Prahy, na místě, kde se střídaly obchody jeden za druhým, jsme vytvořili kavárnu, která vám připomene dobu dávno minulou. V Radiocafé Vinohradská 12 najdete výběrovou kávu, sladké i slané občerstvení a prostor v sousedství slavných studií Českého rozhlasu.

Vyvážená chuť a bohatá pěna pro milovníky kávy

„Naši kávu vaříme z exkluzivní zrnkové kávy nejvyšší kvality vyrobené tradičním způsobem pražení. Káva Varesina Caffé Miscela Top Quality je připravena pražením zrn káv Arabica a Robusta v poměru 95 % a 5 %, který dodává kávě jemnou vyváženou chuť a bohatou pěnu. Podmanivá chuť kávy je dosahována pečlivým výběrem těch nejlepších druhů zrn Arabica pěstovaných v Jižní Americe a malým množstvím svědomitě vybrané kávy Robusta, která směsi dodává ještě kompaktnější krému,“ říká provozovatel kavárny Vojtěch Ryvola.

Radiocafé Vinohradská 12

Ztraťte pojem o čase během vysílání Českého rozhlasu

Objednejte si lahodnou kávu s oblíbeným dezertem a zaposlouchejte se do svého oblíbeného pořadu na vlnách Českého rozhlasu. Vysílání budete mít doslova na dohled.

Najdete nás
Vinohradská 12
120 99 Praha 2

Otevírací doba
pondělí - pátek: 8:00 - 20:00
sobota - neděle: 10:00 - 20:00

Provozovatel
Vltavská plavební s.r.o.
Staropramenná 530/12
150 00 Praha

Telefon do provozovny:

221 553 555