Zastavte se a nechte se unášet na vlnách Českého rozhlasu v Radiocafé Vinohradská 12

V prostorách historické budovy Českého rozhlasu na Vinohradské třídě se nachází kavárna ve stylu art deco. Přijďte si vychutnat živé vysílání, lahodnou kávu nebo víkendový brunch v prostorách s atmosférou 30. let minulého století.

Radiocafé Vinohradská 12 je od pondělí 31. května opět otevřena! Přijďte si vychutnat kávu a sladkosti do naší kavárny s atmosférou třicátých let. Těšíme se na vás!

V Radiocafé Vinohradská 12 občas probíhá i živé vysílání Českého rozhlasu, během kterého se nemusíte nijak ostýchat. Cinkání lžiček a skleniček či běžný hovor přenos nijak nenaruší. Používáme speciální směrové mikrofony, které umí hluk pozadí eliminovat tak, aby byl do vysílání slyšet jen jako zajímavá kulisa místa, ze kterého se právě vysílá. V létě můžete být každý čtvrtek od 11 hodin součástí živého vysílání pořadu Blízká setkání s Alešem Cibulkou a jeho hosty. Aktuální program sledujte na Facebooku.

Snídaně v blízkosti slavných rozhlasových studií

V Radiocafé Vinohradská 12 se můžete nechat unášet na vlnách živého vysílání stanic Českého rozhlasu, nebo si v blízkosti slavných rozhlasových studií vychutnat lahodnou kávu, sladkosti vlastní výroby či slané občerstvení. Specialitou Radiocafé Vinohradská 12 jsou víkendové brunche.

Radiocafé Vinohradská 12

Najdete nás
Vinohradská 12
120 99 Praha 2

Otevírací doba
pondělí - pátek: 8:00 - 20:00
sobota - neděle: 10:00 - 20:00

Telefon do provozovny
221 553 555

Provozovatel
Ranchero Food services s.r.o.
Korunní 810/104
101 00 Praha 10