FOTO: Ples Českého rozhlasu provedl návštěvníky nejrůznějšími hudebními žánry

Reprezentační ples Českého rozhlasu 2018
Reprezentační ples Českého rozhlasu 2018

Reprezentační ples Českého rozhlasu opět první březnovou sobotu ovládl palác Žofín. Celým slavnostním večerem, kterým se prolínalo 95. výročí zahájení pravidelného rozhlasového vysílání, provázela česko-slovenská dvojice moderátorů Monika Absolonová a Maroš Kramár, kteří společně s generálním ředitelem Reném Zavoralem v úvodu plesu popřáli Českému rozhlasu mnoho dalších let úspěšného vysílání.

Začátek večera patřil show Tokhi & the Groove Army, která do Velkého sálu paláce Žofín vkročila za dynamického zvuku bubnů. Hned poté ovládli taneční parket Zdeněk Piškula a Veronika Lálová, vítězové osmé řady taneční soutěže StarDance. Celým večerem provázel návštěvníky plesu Big Band Gustava Broma pod vedením Vlado Valoviče, který na jevišti doprovodil moderátorku a zpěvačku v jedné osobě Moniku Absolonovou, Moniku Bagárovou a Marka Ztraceného. Pozadu nezůstal se svým pěveckým vystoupením ani Maroš Kramár, který se vedle role moderátore zhostil, stejně jako jeho kolegyně Monika Absolonová, i role zpěváka. Pár minut po půlnoci ovládla Velký sál slovenská pop-rocková skupina No Name.

Palác Žofín, stejně jako stanice Českého rozhlasu, nabídl návštěvníkům pestrý program. Stačilo sejít pár schodů do Malého sálu, který patřil diskotéce Nočního proudu v čele s DJ Milošem Skalkou. O dalších pár schodů níž panovala atmosféra jako ve vinném sklípku. V Rytířském sále se ochutnávala vybraná vína a dobrou náladu zaručila ukázka lidových tanců za doprovodu BROLN a Slováckého krúžku.