Podmínky užití obsahu Českého rozhlasu

Český rozhlas stanovuje následující podmínky užití obsahu. Prosíme, abyste si tyto podmínky před užitím podrobně prostudovali.

Podmínky užití obsahu

Vlastní materiály Českého rozhlasu

Textové, zvukové a obrazové materiály Českého rozhlasu jsou chráněny autorským zákonem. Jejich šíření či další zpřístupňování, a to jakýmkoliv způsobem, je bez našeho předchozího souhlasu výslovně zakázáno. Máte-li zájem o užití textových, zvukových nebo obrazových materiálů z online produktů Českého rozhlasu, ať už pro komerční nebo osobní účely, kontaktujte Český rozhlas, útvar Nová média.

Při dodržení Veřejných podmínek redistribuce online obsahu Českého rozhlasu je možné redistribuovat vybraný obsah formou odkazování za pomocí poskytnutých metadat a podkladů. To se týká zejména podcastů či živého vysílání jednotlivých stanic.

V podmínkách se také dozvíte bližší detaily o konkrétních možnostech redistribuce obsahu a o typech obsahu, kterého se redistribuce týká.

Materiály České tiskové kanceláře

Český rozhlas využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno. Copyright (2006) – The Associated Press (AP) – všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

Materiály agentury Reuters

Copyright © Reuters - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury Reuters nesmí být dále publikovány nebo redistribuovány.