Podmínky užití obsahu Českého rozhlasu

Český rozhlas stanovuje následující podmínky užití obsahu. Prosíme, abyste si tyto podmínky před užitím podrobně prostudovali.

Podmínky užití obsahu

Vlastní materiály Českého rozhlasu

Textové, zvukové a obrazové materiály Českého rozhlasu jsou chráněny autorským zákonem. Jejich šíření či další zpřístupňování, a to jakýmkoliv způsobem, je bez našeho předchozího souhlasu výslovně zakázáno. Máte-li zájem o použití textových, zvukových nebo obrazových materiálů z internetových stránek Českého rozhlasu, ať už pro komerční nebo osobní účely, kontaktujte Český rozhlas, útvar Nová média

Materiály České tiskové kanceláře

Český rozhlas využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno. Copyright (2006) – The Associated Press (AP) – všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

Materiály agentury Reuters

Copyright © Reuters - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury Reuters nesmí být dále publikovány nebo redistribuovány.