Podmínky užití obsahu Českého rozhlasu

Český rozhlas stanovuje následující podmínky užití obsahu. Prosíme, abyste si tyto podmínky před užitím podrobně prostudovali.

Podmínky užití obsahu

Vlastní materiály Českého rozhlasu

Textové, zvukové a obrazové materiály Českého rozhlasu jsou chráněny autorským zákonem. Jejich šíření či další zpřístupňování, a to jakýmkoliv způsobem, je bez našeho předchozího souhlasu výslovně zakázáno. Máte-li zájem o užití textových, zvukových nebo obrazových materiálů z online produktů Českého rozhlasu, ať už pro komerční nebo osobní účely, kontaktujte Český rozhlas, útvar Marketing a digitální služby.

Při dodržení Veřejných podmínek redistribuce online obsahu Českého rozhlasu je možné redistribuovat vybraný obsah formou odkazování za pomocí poskytnutých metadat a podkladů. To se týká zejména podcastů či živého vysílání jednotlivých stanic.

V podmínkách se také dozvíte bližší detaily o konkrétních možnostech redistribuce obsahu a o typech obsahu, kterého se redistribuce týká.

Materiály České tiskové kanceláře

Český rozhlas využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno. Copyright (2006) – The Associated Press (AP) – všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány, přepisovány nebo redistribuovány.

Materiály agentury Reuters

Copyright © Reuters - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury Reuters nesmí být dále publikovány nebo redistribuovány.