Český rozhlas Radiožurnál a server iROZHLAS.cz spouští Finanční poradnu

6. duben 2020

Stanice Český rozhlas Radiožurnál a zpravodajský server iROZHLAS.cz spustí od pondělí 6. dubna mimořádnou Finanční poradnu. Projekt se bude postupně věnovat skupinám obyvatel od samoživitelek, přes drobné živnostníky, seniory, lidi, kteří aktuálně přišli kvůli koronavirové krizi o práci, malé spolky, ale třeba i studenty. Pokusí se jim poradit, jaké mají v aktuální situaci možnosti.

„Pandemie bude mít velký dopad na celou ekonomiku. Finančně se dotkne mnoha lidí. Proto jsme zařadili do vysílání tento nový projekt, který bude den pod dni vysvětlovat, jaké možnosti nabízí stát, bankovní sektor, ale třeba i velké nadační fondy," uvedl šéfredaktor Radiožurnálu Ondřej Suchan.

Čtěte také

Posluchači Ranního a Dopoledního Radiožurnálu se každý všední den dozvědí aktuální informace o jedné z ohrožených skupin. Denně od 10.50 také uslyší rozhovor s expertem na danou problematiku. Tento odborník pak bude od 11.00 celou hodinu čtenářům a posluchačům k dispozici na on-line chatu na serveru iROZHLAS.cz. Výběr toho podstatného ze speciální Finanční poradny nabídne posluchačům každý den Odpolední Radiožurnál.

Spustit audio