V Českém rozhlase Plus moderuje ranní i odpolední publicisticko-analytický proud.
V Českém rozhlase pracuje externě od roku 2008. Jako redaktorka a zprávařka Rádia Česko připravovala a četla zprávy nebo chystala jiné příspěvky do vysílání, jako přehled tisku apod.
První rozhlasové zkušenosti po absolvování Pedagogické fakulty JU v Českých Budějovicích, obor čeština-dějepis, sbírala v komerčním rádiu v Mladé Boleslavi, tedy ve svém rodišti.
Po dvou letech odešla do Prahy na Frekvenci 1 a od roku 2002, až do nástupu na mateřskou dovolenou se svou první dcerou, pracovala v české redakci BBC. Poté, co byla pražská redakce k lítosti všech zrušena, coby už dvojnásobná matka začala vypomáhat v Rádiu Česko a se zprávami na ČRo 1 - Radiožurnálu.
Má tři malé děti, jednoho velkého manžela, a to je dost, aby na záliby ze života před nimi, jako ochotnické divadlo, knížky a kavárenské povalečství, zbyly (zatím) už jen vzpomínky.
Všechny články
-
Výzkumnice: Svoje děti milují, ale už s nimi nevydrží ani minutu. Syndrom vyhoření se týká i rodičů
„Vyhořet můžeme v jakékoli oblasti života,“ vysvětluje v pořadu Leonardo Plus výzkumnice Lenka Štěpánková.
-
Advokát: Špatně placená jsou všechna povolání v justici od úředníků po soudce. A neřeší se to dlouho
„Ve všech oblastech justice je zapotřebí, aby se finanční problémy řešily komplexně a systémově. Za to je odpovědné ministerstvo spravedlnosti,“ říká Tomáš Nahodil.
-
Expertka: Změny ve vládě jsou v souladu s Ústavou. Hlavně odvolání Bartoše prezidentem, neotálel
„Stavební řízení spadá pod agendu ministerstva pro místní rozvoj. A že je teď přiřčeno jinému ministrovi, může být v rozporu se zákonem,“ upozorňuje ústavní právnička.
-
Ukrajinci ví, kde má Rusko sklady, a zasáhnou je na 1000 kilometrů, hodnotí Šedivý útok u Toropce
„Pro Rusy je největší problém, že Ukrajinci jsou schopní detekovat, kde jsou jejich citlivá místa, a také jsou schopni je napadnout,“ komentuje útok bezpečnostní analytik.
-
Fantomové hranice dodnes dělí Sudety. Rozdíly jsou i mezi sousedními vesnicemi, popisují vědci
Jak se v bývalých Sudetech odráží takzvané fantomové hranice? V Leonardu Plus vysvětlují sociální geografové Pavlína Netrdová a Matěj Korčák.
-
Expertka: Černobyl už nebude. Věřím, že Ukrajinci nevyvolají problémy v Kurské jaderné elektrárně
Kurská jaderná elektrárna stojí asi 40 kilometrů od místa bojů. Zatím funuje v téměř normálních podmínkách. „Náhodný útok elektrárna ustojí,“ ujišťuje Lenka Frýbortová.
-
Do pronajatého, nebo vlastního bytu? Čím je země bohatší, tím má větší podíl nájmů, uvádí expert
Proč je v Česku nedostupné bydlení? A jak by se to mohlo změnit? V pořadu Leonardo Plus vysvětluje Martin Lux.
-
České zdravotnictví na tom nikdy nebylo lépe. Nevíme ale, zdali se to podaří udržet, soudí lékař
Jaký zdravotnický systém bychom měli mít v roce 2050? V pořadu Leonardo Plus vysvětluje Michal Koščík z Lékařské fakulty Masarykovy univerzity.
-
Obezita u dětí? Řešíme jídlo, ale klíčem pro život je pohyb, říká obezitolog Matoulek
Proč stále tloustneme a jak tento celosvětový trend zvrátit? V pořadu Leonardo Plus odpovídá přední český obezitolog Martin Matoulek.
-
Před 40 lety podstoupil první Čechoslovák transplantaci srdce
Jak se u nás od té doby medicína posunula? Může kreativita ve vzdělávání zlepšit výsledky žáků a studentů? A jak takové kreativní principy do výuky zavádět?
Stránky
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- …
- následující ›
- poslední »